9 квітня 2013 | Фоміна Віра

Класний керівник – творець дитячих душ

Класний керівник – творець дитячих душ

Класний керівник – творець дитячих душ
Класний керівник повинен вести дитину через осягнення цінностей свого народу, своєї нації, своєї країни до осягнення загальнолюдських цінностей через розвиток почуття громадянськості до відчуття планетарної співпричетності.

Березень 2013 року приніс декілька приємних повідомлень щодо участі класних керівників школи №1 у конкурсах фахової майстерності. Не секрет, що класні керівники Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 педагоги творчі, ініціативні, відповідальні. А правильно організована методична робота з ними дає можливість відкрити нові грані їхнього таланту. І ось результат. З Києва надійшли 2 повідомлення про здобутки у Всеукраїнських конкурсах. І обидва стосуються класного керівника 9-а класу Сорочинської Світлани Кирилівни. Слід зазначити, що у Всеукраїнському конкурсі «Класний керівник року 2012», оголошеному Міністерством освіти і науки України, Світлана Кирилівна посіла І місце у міському та обласному етапах конкурсу. Її творчий доробок на тему «Формування життєвих компетентностей учнівської молоді» був гідно представлений на Всеукраїнському етапі і відзначений Грамотою лауреата конкурсу, який проводився Міністерства освіти і науки. За висновками журі конкурсу: школа виходить сьогодні на новий етап і знаходиться у пошуках наднових ефективних підходів, методик, інноваційних педагогічних технологій, створення комфортних умов перебування дитини у навчальному закладі, виховання особистості, яка б гармонійно поєднувала у собі зростання духовного, фізичного, інтелектуального, емоційно-вольового потенціалу молодої особистості, яка могла адаптуватись у сучасному мінливому суспільстві та усвідомлювати себе часткою українського народу, своєї країни.
І другий березневий здобуток Сорочинської С.К. – І місце у творчому конкурсі «Кращі батьківські збори», організованому видавництвом «Шкільний світ».

Палієва С.І.,
заступник директора з навчально-виховної роботи


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.