10 квітня 2013 | Фоміна Віра

Завершення навчального року має бути організованим і результативним

Завершення навчального року має бути організованим і результативним

Навчальний рік наближається до завершення. Непомітно промайнув час для першокласників, результативним і напруженим він був для одинадцятикласників. Педагогічний колектив докладає максимум зусиль для здобуття учнями знань, розвитку учня, як особистості, виховання громадянина.
Слід зазначити, що 2012-2013 навчальний рік для учнів 1-11 класів завершується 24 травня проведенням свята «Останній дзвоник».
Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-61 від 06.02.2008 року організовуються і проводяться навчальні екскурсії та навчальна практика для учнів 1-4, 5-8, 10 класів.
Навчальні екскурсії для 1-4 класів тривають з 27 травня по 30 травня, щоденно по три години, навчальна практика у 5-8,10 класах з 27 травня по 7 червня: для учнів 5-6 класів – 3 години, 7-8 класів – 4 години, 10 класу – 5 годин.
Підведення підсумків навчальної діяльності учнів 4, 9, 11 класів здійснюватиметься шляхом проведення державної підсумкової атестації: з 13 по 21 травня з української мови, читання та математики для учнів 4 класів, з 28 травня по 11 червня для учнів 9 класів з п’яти предметів – української мови - 31 травня, 3 червня з математики, з інших предметів – відповідно до розкладу.
Державна підсумкова атестація для випускників 11 класу проводиться з 27 по 31 травня. 27 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо за збірником переказів з української мови під редакцією Г.Т.Шелехової. 29 травня проводиться ДПА з математики за завданнями Головного управління освіти і науки облдержадміністрації, та предметів за вибором учнів, 31 травня усі одинадцятикласники складають ДПА з української літератури. З третього червня випускників чекають пункти тестування для проходження зовнішнього незалежного оцінювання для отримання сертифіката, необхідного для вступу до ВНЗ та продовження навчання.
Упродовж другого семестру з учнями проводиться узагальнене повторення вивченого, підготовка до ДПА, ЗНО – підготовка до завершення навчального року. Не так багато часу залишається до закінчення навчального року, а тому потрібно наполегливо працювати, не пропускати навчальних занять без поважних причин, а особливо це стосується випускників школи –учнів 11 класу, щоб результати були високими, які б дозволили навчатися в омріяних навчальних закладах. Адміністрація закладу, педагоги школи створять сприятливі умови для успішного проведення державної підсумкової атестації та завершення навчального року.

Цапенко А.І.
заступник директора з навчально-виховної роботи


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.