8 лютого 2015 | Фоміна Віра

Допоможемо разом

Наше рідне місто продовжує підтримувати бійців АТО та мирних мешканців Сходу. Не стоять осторонь учні, батьки та вчителі нашої школи.

Як повідомлялось, 24 січня у відпустку приїхали бійці мотопіхотної роти на чолі з командиром Морозом М.І. Колектив школи зв’язався з ними, організував зустріч, з’ясував, що необхідно бійцям. Відпустка закінчилась, і воїни зібрались знову до АТО. Заїхавши до школи №1, вони були здивовані тій кількості продуктів харчування, засобів гігієни, теплих речей для воїнів АТО, яку зібрали учні під час чергової акції «Допоможемо разом» (близько 1,5 т). Але найціннішими були дитячі листи, малюнки, обереги, які виготовили наші учні. Адже, кожен розуміє, що лише в єдності наша сила. Лише поважаючи один одного, допомагаючи один одному, ми зможемо перемогти!

Воїни дякували колективу школи, а ми бажали їм якнайшвидшого миру та повернення додому живими.

А те, що не вмістилось до автобуса воїнів, учні передали волонтерам, які днями від’їжджають на Схід країни, щоб передати мирним жителям продукти харчування.

Хочемо наголосити, що ми – за єдину мирну Україну!

Детальніше про акцію читайте у шкільній газеті «Наша перша».

С.І.Палієва,

заступник директора з виховної роботи

Безымянный


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.