1 вересня 2013 | Фоміна Віра

Моє найкраще літо

Моє найкраще літо

Цього літа мені пощастило відпочивати в таборі «Козацька фортеця», що містився у мальовничому куточку села Плескачівка Смілянського району. Красива природа, чисте, прозоре повітря, ставок у центрі самого табору – все створювало чудовий настрій. Жили ми (дівчата) в наметах, які називаються куренями, а хлопці – на окремій території. Опікували нас курінні (вожаті). Життя в таборі було цікавим і змістовним: ігри («Штурм Фортеці», «Велика гра» та інші), змагання, навчальні тренування. Ми навчилися їздити верхи на конях, метати списи, ножі, зірки. Також стріляли з рушниці, мушкета, гвинтівки, лука, пістолета. Через ставок ми переправлялися на довбанках – човнах, які видовбані з деревини. А ввечері збиралися біля ватри, співали пісні, розмовляли, розповідали цікаві козацькі історії. Справжню насолоду отримали від зустрічей із авторами козацьких пісень. Разом з тим, у нас були і навчальні заняття з бісероплетіння, варіння мила. А які вареники та пиріжки ми навчились виготовляти! Але головним було те, що всі вихованці табору ходили в національному одязі – вишиванці та шароварах.
Перебуваючи в таборі, я дізналася багато цікавого про життя та звичаї козаків, і тепер можу розповідати про це своїм однокласникам та друзям. А наступного літа чекатиму з нетерпінням, щоб знову потрапити до козацького табору. І вам раджу спробувати!

Іванна-Дар’я Кваснікова,
учениця 5-Б класу
Моє найкраще літо

Моє найкраще літо

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.