3 вересня 2013 | Фоміна Віра

Свято Першого Дзвоника

Свято Першого Дзвоника

2 вересня в нашій школі відбулося традиційне свято Першого Дзвоника, або, як ще називають цю подію – День Знань. Він символізує початок нового етапу досягнення знань усієї молоді. Юрба учнів, відпочивши за літо, в святковій шкільній формі, з білими бантиками та букетами перших осінніх квітів поспішають на першу святкову лінійку в новому навчальному році. Без заперечення кожен скаже, що головними учнями на цьому святі є наші найменші та найстарші. Для першокласників ця незвична атмосфера здається дуже хвилююча, адже вони стають на довгий шлях отримання знань, і вже на Першому Дзвонику їм вручаються Букварики, на даний момент це найголовніша азбука в їхньому житті. Цього року за сприяння губернатора Черкаської області, Героя України С.Б. Тулуба, першокласникам було вручено «Кобза рик». А одинадцятикласники передали їм естафету знань, прийнявши до лав шкільної родини школи №1. Лунають українські пісні, учнів зустрічає Берегиня з Барвінком, вітальні слова гостей та батьків.
Ледве стримуючи сльози в очах, зустрічаються з початком осені одинадцятикласники. Адже це останній урочистий поклик до знань, вирішальні миті в їх долі, далі доросле життя, обмірковані кроки та успішна кар’єра.
Шкільні заняття організовують до праці та допомагають нам стати відповідальнішими. Незамінними помічниками в цьому є наші вчителі. Перший урок цього навчального року був присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка та 60-й річниці утворення Черкаської області.
Попереду натхненне полювання за знаннями, відкриття нових скарбів життєвого досвіду та ознак людяності. Тож успіхів і наполегливості у новому навчальному році!

Аліна Козлова, учениця 10 класу

Свято Першого Дзвоника

Свято Першого Дзвоника

Свято Першого Дзвоника

Свято Першого Дзвоника

Свято Першого Дзвоника

Свято Першого Дзвоника

Свято Першого Дзвоника


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.