5 вересня 2013 | Фоміна Віра

Усі барви «Веселки»

У літа багато звичних епітетів: веселе, дзвінке, радісне, трудове, цікаве. Так воно і є – щедре на відкриття, повне романтики.

Кожному учню нашої школи відоме словосполучення «Пришкільний табір «Веселка», який вже багато років працює на базі школи. Мета роботи пришкільного відпочинкового табору з денним перебуванням: розробити і втілити в життя заходи, спрямовані на поліпшення та зміцнення фізичного та психологічного здоров’я дітей. Під час перебування в таборі повніше розкривається особистість дитини, в таких умовах швидше можна помітити те, що в школі залишається прихованим. Доброзичливе ставлення однолітків і вихователів до кожної дитини сприяють її самоствердженню. Все, що складало насолоду перебування дітей у таборі, є результатом чіткої, обдуманої роботи педагогічного колективу вчителів, які чітко засвоїли, що «Веселка» - «оселя», в якій, у відповідних умовах проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання учнівської молоді. Цього року у таборі було оздоровлено 422 учні 1-8, 10 класів. Кожний загін мав свою назву, девіз, напрямок роботи. Життя в таборі було підпорядковано певним правилам, розробленим самими дітьми. Всі види виховної діяльності здійснювалися згідно з певним оздоровчим режимом дня. На допомогу педагогам прийшли вожаті – старшокласники, які намагалися зробити кожен день у таборі більш цікавим. Слід зазначити, що виховна діяльність табору будувалася на добровільній участі дітей у різних справах, вільного вибору ними занять. Колективні творчі справи «Свято Нептуна», «Українська пісня», «День здоров’я», «Малюнок на асфальті», «Пісенний вернісаж», «Шукаємо таланти» та багато інших, які дають можливість дітям самовиразитися, розкрити свої творчі здібності. Вихователі табору максимально використовували можливості природного оточення для організації змістовного дозвілля: екскурсії, походи, контакт з природою, спортивні заходи.
Найважливішим питанням у роботі табору завжди була і є охорона життя і здоров’я дітей, якісне вітамінізоване харчування, попередження дитячого травматизму.
Швидко мине навчальний рік, і знову прийде літо. І знову пришкільний табір «Веселка» відчинить свої двері для гомінкої дітвори.

С.І.Палієва,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Усі барви «Веселки»

Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.