16 січня 2014 | Фоміна Віра

Учітеся, брати мої, думайте, читайте!..

Непомітними кроками прийшов до нас 2014 рік – рік Т.Г.Шевченка. Кожен із нас намагається якомога більше дізнатися про Генія українського народу, його творчість. На відзначення 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря проводиться багато заходів, серед яких і Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Шевченка.

Наприкінці минулого року група учнів нашого міста – призери  міського етапу конкурсу - стали учасниками ІІІ етапу - обласного, який об’єднав 68 найталановитіших учасників з числа учнів 5-11 класів усієї області. Пощастило і мені бути в числі їх.

Нас привітали директор Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації Г.М.Гаврилюк та ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської області Н.М.Чепурна. Вони побажали нам упевненості у власних силах, щоб змогли у повній мірі реалізувати свій творчий потенціал із гідністю відзначити 200- річницю з дня народження відомого на весь світ земляка Тараса Шевченка.

Виконуючи конкурсні завдання, кожен із нас намагався розкрити і власне ставлення до Кобзаря, і розуміння його творів. А поважне журі визначило переможців.

Ми – земляки Генія, Тараса Шевченка – пишаємося тим, що народилися на тій же землі, якою і він колись ходив. Ми любимо його творчість і бережемо світлу пам'ять про Великого Кобзаря, Пророка.

Горицька В.,

учениця 5-А класу,

учасниця конкурснім. Т.Г.Шевченка

1


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.