15 січня 2014 | Фоміна Віра

Робіть, як ми – робіть краще за нас!

Учні 5 – А класу вивчають цікавий курс «Уроки для стійкого розвитку», який вчить бережливо ставитися до навколишнього світу.

На нашій планеті переважають 2 кольори: голубий – води Світового океану, та зелений – рослинний світ. На жаль, зелені легені планети знищуються людиною, їх стає все менше. Та і ми, діти, не завжди бережливо ставимося до деревця чи куща: обламуємо гілки чи байдуже проходимо мимо тих, хто це робить, не поливаємо посушливого літа.

Ми не задумуємося над тим, що дерево – не тільки будівельний матеріал чи тепло, а це ще і папір  - такий необхідний у нашому житті. А як же бездумно ми ним користуємося!

Та на уроках Стійкого розвитку дізналися про те, що 80 кілограмів макулатури врятує життя одного дерева, і вирішили стати рятівниками.

Ось уже упродовж листопада-грудня у нашій класній кімнаті є коробка, у яку збираємо використаний папір, а не викидаємо його у сміття. Волонтери класу  Шастун В’ячеслав та Петренко Владислав відповідають за те, щоб зібрана таким чином макулатура вчасно була здана. За цей період ми зібрали небагато: 20 кілограмів. Звісно, життя цілого дерева нами ще не врятовано, а ось кілька гілок удалося зберегти.

Пропонуємо усім учням школи: збережімо життя дерев разом! Не викидаймо використаний папір у сміття, а збираймо макулатуру!

Марія Шевчук,

учениця 5 - А класу

1


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.