15 січня 2014 | Фоміна Віра

Святкуємо у родинному колі!

Cкільки ж цікавих розваг, сюрпризів дарують нам зимові канікули!  Кожен з нас очікував новорічних подарунків, несподіванок!  Дід Мороз не лишив жодної дитинки без подарунка!!!

Але  на що вже поскупивсь Дід Мороз, так це на сніг та морозець. Напевно, десь заблукала Зимонька, от  і немає сніжку. Та все одно свято можна зробити, для цього потрібно небагато: друзі, настрій, рідні нам люди(тато і мама, бабуся і дідусь, братики і сестрички) та ще - бажання зробити свято.  Всі вже трошки засумували за друзями, школою, учителями, тому не дивно, що нас зібралось так багато у класі.  Поруч з нами були наші рідні. Як же весело ми  провели разом час. Співали, грали на баяні, колядували, щедрували, кусали Калиту,  випробовували свої сили у різних конкурсах. Ви знаєте, скільки пісень знають наші мами ?  А як вони співають?! Приходьте до нас на вечорниці і ви  побачите, як  мами і бабусі танцюють українські танки, співають красивих українських пісень. А ви вмієте доїти корову? А  учні нашого класу практично всі можуть це робити… Здивувались? Так, наша Наталія Анатоліївна придумала  різні  конкурси, щоб перевірити наші вміння, але ми справились із випробовуванням.  Танці, жарти, пісні - все чудово, але гостинці теж ми отримали. Які смачні страви приготували нам наші матусі та бабусі!!! Ми із задоволенням смакували млинцями, вареничками, пиріжками!  Приємно проводити час разом , повірте. Адже це зближує нас, ми скільки нового дізнались   про традиції українців. Головне – шанувати рід наш, традиції,  пам’ятати  про своє коріння .  Ми одноголосно вирішили проводити такі родинні свята і в майбутньому.

Дякуємо класному керівникові та нашим батькам за чудовий вечір!

                                                               Іван Ткаченко,  учень 5 –Б класу

1


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.