13 січня 2014 | Фоміна Віра

Інтернет

Сучасні діти отримують значний обсяг інформації не тільки з телевізійних програм. Найбільше джерело інформації для дитини, що зазнає найменшого контролю, - це Інтернет. Із чим зіштовхується дитина, потрапляючи у Всесвітню мережу?

По - перше, із різноманітними чатами, форумами, сайтами знайомств. Багатьох батьків зовсім не турбує той факт, що дитина годинами сидить біля комп’ютера  або навіть ходить в Інтернет – кафе. « Що страшного, - запитає батько, - якщо дитина в Інтернеті поспілкується зі своїми однолітками?» Можливо, що й нічого поганого. Але в цьому і полягає підступництво Інтернет –спілкування, що ніколи не знаєш, хто твій співрозмовник.

Також чималу небезпеку для дитини являють онлайнові магазини, віртуальні казино. Саме он-лайнові ресурси лідирують у списку причин, що спонукають дитину красти гроші у батьків. За бажання тут можна купити абсолютно все: і музичні диски, і іграшку, що сподобалася.

Багато батьків цікавляться, в якому віці можна дозволити « ходити» в Інтернет. Відповідь дуже проста: у тому віці, коли Ваша дитина вже повністю усвідомлює свої вчинки, зможе відокремити корисне і потрібне від шкідливого і небезпечного.

Крім того, незміцніла дитяча психіка ще не готова до атаки професійної реклами, адже  Інтернет переповнений помітними заголовками. І дитині так і хочеться клацнути мишкою, щоб побачити щось загадкове. Тому намагайтеся не пускати процес користування Інтернетом на самоплив. Регулярно цікавтеся, які сайти відвідує Ваша дитина, що цікавого вона там довідалася. Не завадить і самому побувати на цих сайтах та подивитися, чим цікавиться Ваша дитина.

Якщо Ви не в змозі регулярно контролювати цей процес, зверніться до професіоналів, які поставлять на Ваш комп’ютер необхідні «фільтри», що закривають доступ на « недитячі» сайти.

 

Бережіть один одного!!!

 

                                                    Силка Н.А., практичний психолог


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.