4 березня 2012 | korsak

В гостях у Цариці Наук

В гостях у Цариці Наук

Математичний турнір «Зоряна година» з фізики для учнів 4-х класів

Традиційно у січні кожного року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 проводиться тиждень математики, фізики та інформатики. Не став виключенням січень 2012. Тиждень об’єднав усіх небайдужих дітей, які мають здібності до вивчення предметів математичного циклу. В рамках цього тижня відбувся ряд позакласних заходів, в яких брали участь як учні так і вчителі школи.

В гостях у Цариці Наук

«Математична естафета» для учнів 5-х класів

На інформаційних вісниках, які мали назву «Математика – цариця наук», відбулося відкриття тижня, а протягом всього тижня лекторська група знайомила школярів з цікавими фактами з історії математики, фізики та інформатики. Учні 11-Б класу стали учасниками ділової гри «Світ інформатики», де змогли продемонструвати усі знання та вміння з теми «Прикладні програми», а учні 7-А класу дізналися про фізичні явища навколо нас. Упродовж всього тижня фойє школи прикрашали яскраві та змістовні стіннівки з математики, фізики та інформатики.
Учні 5-9 класів приймали брали активну участь у математичних вікторинах, де їм було запропоновано цікаві задачі. А ось учні 11-А класу за допомогою математичної гри, визначили найкращого учня класу. Дві команди 9-х класів захищали творчі проекти «Парабола і архітектура», «Парабола і мистецтво».
Не були осторонь тижня і учні початкових класів. Так учні 4-х класів змагалися на математичному турнірі, учні 3-Б класу подорожували на математичному експресі, а команди 2-А та 2-Б класів брали участь у змаганні «Слава математиці».
На виховній годині учні 5-х класів провели «Математичну естафету», де вдало були поєднані математичні завдання та фізичні вправи; учні 8-х класів стали учасниками інтелектуальної гри з фізики «Зоряна година», а учні 7-х класів із цікавістю виконували завдання з «Математичної скарбнички».
Упродовж тижня група вчителів школи пройшла навчання за програмою Digital Literacy.
Із впевненістю можна сказати, що тиждень математики вдався на всі 100%, завдяки досвідченим вчителям: Грицай Н.М., Палієвій С.І., Величко О.О., Фоміній В.О., Бойко С.М.

Артур Люлька, учень 6-А класу

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.