4 березня 2012 | korsak

Коса – дівоча краса

Коса – дівоча краса

Цей січневий ранок почався з перетворень…До класу заходили дівчата не як завжди,а з повним очікуванням… «А як зустрінуть? Як я виглядаю? Чи зможуть оцінити належно?».
Хлопці споглядали таку картину. Кожна дівчина 10 класу заходила до класу із незвичайною зачіскою, в якій обов’язково повинен бути елемент коси. Дівчата постарались.
У Пуціль Руслани, на мою думку, була найекстравагантніша зачіска. Їй сестричка заплела незвичайний лабіринт з коси. Васильченко Дарія заплела косу, яка охайно спускалася з маківки до кінчиків волосся. У Євгенії Задніпряної був неймовірно гарний колосок, який плела вона сама. Також здивувала зачіска Валерії Бондаренко. Їй мама цілий ранок вплітала пасма у колосок. Олена Осьмачко заплела косу, з якої виплітались ще три косички, що теж було незвичайно. І Олена була дуже схожа на красуню вісімнадцятого століття. Лише не вистачало вуалі, розкішної сукні…
Анастасія Білан, наша коротковолоса шатенка, стала власницею найкоротшої косички, яка доповнювала образ бешкетниці. Аліна Тихоненко змусила маму заплести на всю голову «дракона». Зачіска дуже імпонувала Аліні. Косички – хвостики Анни Бойко і Дарії Литвиненко теж були достойними уваги і заслуговували похвали. А у мене була зачіска так зачіска, два великих колоски з перехресними розділами, нагадувала символ цього року.

Коса – дівоча краса

Найдовша коса, звичайно, у нашої Лізи. Вона була схожа на чарівну дівчину з мультфільму «Рапунсель» із заплетеною довгою косою. Анна Шрамко мала скромні дві косички зі вплетеними в них яскравими стрічками. Кажуть, що які стрічки вплітали, така й яскрава доля у молодих дівчат. Наш класний керівник Леся Леонідівна теж мала зачіску з елементами коси.
Тому важко було визначити переможницю конкурсу: «Коса-дівоча краса». Але нагороди чекатимуть нас на виховній годині. Я думаю, що найбільша нагорода – це задоволення, яке ми отримали того дня.
Раджу всім дівчатам: заплітайте коси! Це і красиво, і корисно!
Поради від мами-перукаря:
- мити волосся хоча б два рази на тиждень;
- шампунь повинен бути для кожного індивідуальним;
- зачісувати волосся потрібно 3 рази в день.
Корисне: відома всім зачіска, до речі, в нашій школі, дуже поширена, для створення якої застосовують спеціальний прилад для вирівнювання волосся. А ним, поміж іншим, шкідливо користуватися кожен день – руйнується структура волосся.
Хоча й в кожного свій смак і стиль, проте дерматологи радять частіше заплітати волосся аніж розпускати…

Діана Вовк, учениця 10 класу


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.