26 вересня 2016 | Фоміна Віра

Флешмоб до Дня миру

Мир як повітря. Поки воно є, про нього не задумуєшся, не ціниш і не розумієш, як може бути по-іншому. Але тільки-но людина недоотримує кисню, вона розуміє, що втрачає. Так відбувається тоді, коли поняття миру перестає бути аксіомою, непохитною істиною. Для дуже багатьох людей у сучасному світі це дар, казкова мрія. На жаль, і українці відчули на собі нестачу кисню волі та справедливості.

Тож, День миру, який традиційно відзначається 21 вересня, для нас є особливим святом, яке ще називають Днем всесвітніх молитов про мир. Саме цього дня за ініціативи учениці 11-А класу Олександри Білякової, яка є також головою героїко-патріотичної комісії учнівського самоврядування, у нашій школі відбувся масштабний флешмоб. До його проведення долучилися усі без винятку класи, що створили на подвір’ї справжнє коло єднання.Незмінними елементами, що прикрашали одяг учасників заходу, стали синьо-жовті стрічки, прапорці, а найбільш креативні учні доповнили свій образ прикрасами у національних кольорах. «Ми за мир» - впевнено стверджували діти, тим самим підтримуючи та доповнюючи загальний лозунг Всесвітнього дня миру: «Пробач, і ти отримаєш мир».

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті,

Ми за те, щоб мир був на землі

Для усіх дітей на цілім світі.

20160921_081021


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.