20 грудня 2016 | Фоміна Віра

Ярмарок задля доброї справи

Нещодавно у першій школі відбувся благодійний ярмарок. Цей захід є традиційним, а тому учні залюбки та з певною долею азарту готувалися до майбутньої події. Цього разу коридори школи перетворилися у справжній торговий майданчик, де можна було придбати все, чого забажає душа. Діти самостійно готували смаколики, власноруч виготовляли іграшки, створювали цікаві сувеніри.

Кожен клас мав можливість розмістити власні товари на окремому столі, а майже професійні продавці із захопленням пропонували придбати щось саме у них та посміхалися кожному покупцю. Треба сказати, нестачі уваги не відчував жоден стіл. Школярі були веселими та активними, адже від пропозицій просто розбігалися очі.

На кожному столі була родзинка, яка відрізняла товар одного класу від іншого. Так, на деяких столах були касети з різними іграми та фільмами, інші продавці з ентузіазмом пропонували придбати книги відомих письменників, які також знайшли нових господарів.

Директор школи І.Б.Гайдай з гордістю спостерігала за дітьми, адже знала, що вони роблять добру справу. І дійсно, ярмарок зробив відразу дві гарні справи. По-перше, приніс море задоволення самим учасникам дійства, до того ж як продавцям, так і покупцям. А по-друге, школа зібрала досить велику суму грошей.

 

А.Корнейчук, учениця 7-Б класу


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.