15 лютого 2014 | Фоміна Віра

Як стати цікавою людиною?

Всіх нас, учнів 9-А класу, цікавить питання: Як стати цікавою людиною? І саме це питання ми винесли на обговорення на одну із виховних годин.

Напередодні ми провели анкетування, та більшість дітей визнали себе цікавими людьми. «Відкрита кафедра» (таку форму роботи ми обрали) була поділена на частини, щоб краще звернути увагу на деякі моменти спілкування, адже протягом всього життя нам дуже часто доводиться знайомитися з різними людьми, спілкуватися, дружити, і ми повинні бути цікавими, читати, розвиватися як особистості.

Однокласники нам надали поради, як стати цікавим співрозмовником, як вибрати тему розмови, як слухати співрозмовника, як розширити кругозір та, що ж потрібно робити, якщо ви себе не вважаєте цікавою людиною. Перш за все, не падати духом, потрібно розуміти, що людина вчиться все життя, пізнає щось нове, вдосконалюється з часом. Також потрібно бути привітним, відкритим, щирим і необхідно бути собою.

Кожна людина є цікавою, неповторною особистістю. Знаменитості стали популярними тому, що ними зацікавлювалися. Виходить, що всі люди чимось цікаві. Відомі люди завжди добре виглядають. Але зустрічають по одягу – проводжають по розуму. Та не слід вважати, що можна зацікавити людину лише зовнішнім виглядом. Адже в дуже цікавої людини для вас важливий саме внутрішній світ і думки.

«У людині все повинно бути прекрасне: і особа, і одяг, і душа, і думки…» - сказав великий російський письменник А.П.Чехов. В цьому переконалися всі наші учні. Участь у дискусії з даного питання взяли: Шулякова Н., Жирносєков А., Половинко М., Гнатенко Д.,  Кварацхелія Б.

 

                                                                        Дар’я Одінцова, учениця 9-А класу

1


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.