26 лютого 2014 | Фоміна Віра

Творчість. Здобутки. Пошук

Згідно річного плану роботи школи в лютому  2014 року було проведено місячник педагогічної майстерності вчителів «Творчість. Здобутки. Пошук.» під девізом «Учитель постійно вдосконалюється», присвячений В.О.Сухомлинському. На засіданні методичної ради школи було детально обговорено план проведення місячника. Варто зазначити, що всі заплановані заходи проведено на належному рівні.

Упродовж місячника проведено педагогічні читання «Освітньо-виховні ідеали В.О.Сухомлинського в контексті сучасності», методичний форум «Акмеологія – шлях до успіху», науково-практична конференція «Роль дослідно - експериментальної роботи у формуванні творчої особистості учня».    На високому методичному рівні на базі школи було проведено міський семінар – практикум голів шкільних методичних об’єднань класних керівників «Тінейджер» ( відповідальна Палієва С.І.) та майстер - клас для вчителів світової літератури  ( відповідальна Скубенко Т.М.). Учителями Фоміною В.О. та Скубенко Т.М. для всіх учителів школи було проведено навчальний практикум «Як створити власний сайт».

Відповідно до план-графіка проведення місячника педагогічної майстерності досвідчені вчителі, які мають вищу кваліфікаційну категорію ( Цапенко А.І., Скубенко Т.М., Степанова Р.Д., Новочуб В.М., Подрушняк Л.І., Кавун І.М., Бойко С.М., Грицай Н.М., Фоміна Н.Е., Александров О.М., Сорочинська С.К., Курбатова Т.М., Линник З.О.), продемонстрували свої вміння застосовувати інноваційні технології на уроках, в підготовці та проведенні виховних, позакласних заходів. Для цього було організовано і проведено  короткотривалі «Майстер-класи» цих вчителів «Я роблю це так».

Просто, щиро, з любов’ю і повагою до особистості дитини детально, продумавши кожен крок, ведуть у світ пізнання на своїх уроках вчителі Кравченко С.А., Круковська Л.В., Дуднікова О.М., Русанова О.В., Калініч О.М., Гречана О.М., Михайлик Л.В., Сущенко Є.Л.., Яхненко Л.І., Якимів В.П., Линник С.В., Ткаченко Л.Л., Баштан Н.В., Величко О.О. Тому цікаво бути на таких уроках і молодим педагогам і досвідченим.

На належному рівні проведено уроки молодими вчителями: Тарасенко М.В., Демиденко Н.В., Силкою Н.А., Левченком А.М., Бірюковою І.М.

Упродовж місячника педагогічної майстерності проведено фестиваль класних театрів учнів 1-10 класів (відповідальні класні керівники), за підсумками якого всі класні колективи відзначені подяками.

Вчителі, що атестуються, звітували про результати роботи в міжатестаційний період, представили відповідні матеріали педагогам для ознайомлення. Вчителями – методистами Фоміною Н.Е та Степановою Р.Д. до атестації підготовлено збірки методичних матеріалів.

Класними керівниками 1-11 класів щоп’ятниці проводилися виховні години із застосуванням інтерактивних технологій. Цікавою і змістовною була зустріч учнів-старшокласників із воїнами –інтернаціоналістами Штурхацьким В.П. та Гулою О.В.

                                                                                           Палієва С.І.,

                                                  заступник директора

з навчально-виховної роботи

7 8 9 10 11 12 13 14 1 2 3 4 5 6


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.