1 березня 2014 | Фоміна Віра

Наша Полліанна

Нещодавно на базі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  відбувся міський семінар-практикум учителів світової літератури на тему «Сучасний урок світової літератури». Методист міського методичного кабінету Маслюк В.М. ознайомила вчителів з вимогами до сучасного уроку літератури, критеріями оцінювання знань, умінь, навичок учнів.

Учитель-методист Скубенко Т.М. поділилася досвідом впровадження елементів особистісно-орієнтованого навчання на уроках світової літератури, провела майстер-клас щодо використання інноваційних форм та методів навчання на прикладі вивчення роману Е.Портер «Полліанна» у 5-му класі. Вчителі грали в радість, аналізували епіграф до уроку, міркували, як змінилося б наше життя, якби у ньому жила Полліанна, складали рекламу твору. Закінчився семінар брейк-кавою, де усі вчителі подякували Тетяні Миколаївні Скубенко за радість навчання, назвали її нашою Полліанною.

 

Новочуб В.М.,

учитель світової літератури

1 2


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.