20 березня 2014 | Фоміна Віра

Свято краси

14 березня у групі продовженого дня перших класів проходив конкурс «Міс групи».

У ньому прийняли участь сім учасниць. Дівчатка представили різні стилі одягу від святкового до повсякденного та спортивного. Розкривали сюрпризом для вихованців групи та вчителів був виступ Колмакової Анжеліки, яка танцювала східний танець. А також несподівано з`ясувалося, що Герасимова Ліза неабиякий знавець комп`ютерних ігор.

Учасниці чудово розгадали загадки, знайшли правильний вихід у непростих життєвих ситуаціях, показавши всім свою кмітливість, розважливість, доброту, дружелюбність. Одним із самих цікавих виявився конкурс, у якому учасницям потрібно було привести до ладу зовнішній вигляд неохайних хлопчиків та сказати про них кілька добрих слів.

Прекрасним солодким подарунком для всіх вихованців групи стали: торт Лісанової Насті «Трояндовий букет», печиво «веселі ведмежата» Іванової Даші та «Сердечка доброти» Уланової Маші, які дівчатам допомагали приготувати мами та бабусі!

Усіх присутніх порадував виступ від глядачів. Саша Азаров заспівав пісню із мультфільму.

Нелегке завдання постало перед справедливим журі у складі Оксани АнатоліївниХарченко (мами вихованця групи Ігора Харченко) та старшокласницями нашої школи Козловою Аліною і Литвин Надією. Після підведення підсумків переможцею конкурсу обрали Лісанову Анастасію. Звання «Міс глядацьких симпатій» отримала Колмакова Анжеліка. Пономаренко Наталія стала «Міс чарівна посмішка», Іванова Даша - «Міс творчість», Серьогіна Катя – «Міс неповторність», Уланова Маша – «Міс елегантність», Герасимова Ліза - «Міс люб`язність».

Дівчатка під звуки фанфар отримали стрічки та прикраси.

Дякую всім за підготовку та проведення цього незабутнього конкурсу.

Вихователь ГПД

Рибакова С.М.

IMG_1288 IMG_1296


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.