20 березня 2014 | Фоміна Віра

Здорові діти – здорова нація

Здоровий спосіб життя підростаючого покоління – одна з найактуальніших проблем сьогодення. Кожен з нас хоче бачити майбутнє покоління здоровим, працездатним, готовим захищати Батьківщину, жити у відповідності з вимогами суспільства і своєю індивідуальністю. Здоров’я дітей та підлітків – безцінне багатство народу. Це дійсно аксіома, яка не потребує доказів,саме діти є майбутнім будь-якої країни. Потрібно, щоб діти, замість проведення часу за телевізором чи комп’ютерною грою, відвідували спортивні секції та спортмайданчики, адже саме спорт – дозволяє розвиватися як фізично, так і духовно, досягати нових вершин і самоутверджуватися в житті. Заняття спортом та фізичними вправами виховують у дітей дисципліну, відповідальність і впевненість у собі та своїх здібностях.

14-го березня в нашому місті  було проведено спортивну естафету між учнями молодших класів. Ми із задоволенням взяли в ній участь, із захопленням, радістю та відповідальністю готувалися до змагань. І недаремно, адже саме учні нашої школи здобули перемогу.

Дуже важливо, щоб кожна людина була здоровою, адже ми є частинками суспільства. Та все починається змалку – з немовляти. Здоров’я дитини – багатство України! Це її сьогодення і що, найголовніше, – майбутнє!

                                                              Діхтяр Поліна,

                                                                   учениця 4-Б классуБезымянный


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.