20 березня 2014 | Фоміна Віра

Шахи – гра інтелектуалів

Шахи – один із найкращих способів проведення дозвілля і водночас розвитку здібностей особистості. Гра в шахи розвиває логічне мислення, увагу, пам'ять, спостережливість. Саме тому з ініціативи тренера з шахів – Карчевського А.А.

(до речі, він є дідусем одного із наших учнів) було проведено перші змагання

«Біла тура», у яких брали участь 56 учнів 1-10 класів. Також деякі учні вирішили позмагатись у грі з шашок. Майже чотири години тривав шахово-шашковий турнір. І ось – перші здобутки. Серед гравців у шашки перемогу здобули: Солоничний В., Кононенко А., Орлова А. (2-А). Найкращими шахістами серед учнів 1-4 класів цього разу було визнано: Попович О. (4-Б), Костенка В.(1-Б), Проценка В.(3-Б) та серед учнів 5-10 класів: Гноєву О. (5-В), Пілявського Д. (7-Б),

Косенка Я.(8-А), Ткаченка А.(8-А), Янковську Л.(9-Б).

Сподіваємося, що такі інтелектуальні змагання стануть традиційними у нашій школі. А усіх учнів, які бажають навчитися добре грати у шахи, тренер Карчевський А.А. запрошує до шахового гуртка і чекає щонеділі о 10.00 у Міському Будинку культури.

 

                                                                          Палієва С.І.,

                                                    заступник директора

з навчально-виховної роботи

1


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.