10 квітня 2014 | Фоміна Віра

Тінейджер

Проблемам виховання учнівської молоді було присвячено чергове засідання міського семінару – практикуму голів шкільних методичних об’єднань класних керівників 5-8 класів «Тінейджер», яке нещодавно відбулося на базі школи №1 (керівник Палієва С.І.). «Попередження насильства, жорстокості в сім’ї та дитячому колективі»  - такою була тема тренінгу, а мета – допомогти класним керівникам усвідомити роль педагога у попередженні насильства та жорстокого поводження з дітьми, вчити педагогів працювати у групах, набувати практики колективної діяльності у вироблені рішень під час вправ та ігрових завдань. Класні керівники ознайомились із законодавчою базою щодо захисту прав дитини та протидій насильства над нею, визначили організаційні умови запобігання насильству у сім’ї  та дитячому колективі, усвідомили значення власної педагогічної культури, гуманної поведінки щодо дітей, батьків, колег, спілкування на рівних засадах.

Класні керівники взяли активну участь в обговоренні питань, педагогічних ситуацій, які було запропоновано.  Змістовним був виступ соціального педагога школи Линник С.В. У роботі семінару-практикуму взяла участь методист методичного кабінету Соболенко Д.П.

 

                                                                                          Палієва С.І.,

                                   заступник директора з навчально-виховної роботи

IMG_0012 IMG_0010


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.