10 квітня 2014 | Фоміна Віра

Із книгою і словом поріднися

Із книгою і словом поріднися,

Хай буде книга-твій насущний хліб

Тож зачерпни із неї і напийся

Снаги,що в серці залишає слід.

 

Книга…Для одних –це скарб неоціненний, для інших-річ, як і тисячі речей в повсякденному світі, для третіх-данина. Шана і любов до книги починається з колиски, іде від батька і матері.

Сила книжки безмежна,без неї людина сліпа. Скільки написано чудових книжок,які допомагають учням вивчати шкільні науки, розповідають про героїв сучасного і минулого, про цікаві подорожі та відкриття.

Саме книзі сьогодні було присвячено виховну годину. Адже 2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої та юнацької  книги. Гостями нашого заходу були працівники міської бібліотеки ім. Олени Журливої, Плієва Н.О. та

Комишник Я.М., які цікаво та змістовно ознайомили школярів із видатними творами світової літератури, які понад двох століть захоплюють юних читачів своїми шедеврами, і незважаючи на час залишаються улюбленими книгами для дітей. Також учні проявили свої знання у вікторині «Найкращий читач», та висловили своє бажання відвідати міську бібліотеку та стати її активними читачами.

                                                                           Л.О. Білей

шкільний бібліотекар

IMG_0034 IMG_0036 IMG_0037

 


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.