14 квітня 2014 | Фоміна Віра

Обласний фестиваль екологічних агітбригад

З метою активізації учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, формування екологічної культури учнівської молоді, виявлення і поширення нетрадиційних форм роботи з набуття знань досвіду розв’язання екологічних проблем у Черкасах пройшов обласний етап ХІІІ всеукраїнського фестивалю агітбригад екологічної просвіти «Земля – наш спільний дім». Тема цьогорічного фестивалю – «Збережемо рідкісні та зникаючі види ранньоквітучих рослин України».

Екологічна агітбригада «Екос» нашої школи втретє брала участь у такому фестивалі.  Розповісти про свою діяльність до Черкас приїхали 13 колективів. Виступ нашої агітбригади був змістовним, артистичним, музичним, наочним, відповідав тематиці. Саме тому ми отримали диплом за почесне четверте місце та подарунки. Відповідально поставились до підготовки до фестивалю учні: Тютенко А., Маслюк Я. (10 клас), Литвин Т., Мороз А., Бритик Є., Муренко Я. (9-Б) та наймолодший учасник команди Косенко Я. (8-А). Готували команду Палієва С.І., заступник директора, та Демиденко Н.В., учитель біології. Також хочемо подякувати працівникам школи Бойко О.Л. та Монастирській М.В. за музичну та технічну підтримку команди.

 

                                                             Тетяна Литвин, учениця 9-Б класу,

                                                                    учасниця фестивалю

1 2


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.