1 жовтня 2012 | Фоміна Віра

Посвята в першокласники

Наш спільний дім – велика Україна
Усіх дітей скликає на урок
Щаслива буде хай кожнісінька дитина
І впевнено в науку робить крок!

Ніби вчора малиновий передзвін шкільного дзвоника покликав на перший урок нашу шкільну родину у новому навчальному році.
Особливою радістю на урочистій шкільний лінійці світилися очі наймолодших учнів – першокласників.

Посвята в першокласники

Як осіння листва, що так швидко змінює кольори, так швидко і цікаво пройшли перші дні навчання в школі учнів 1-х класів, так званий адаптаційний період. Першокласники знайомилися з шкільним режимом, щоденно ласували смачними сніданками, розучували пісні, полюбили грати в спортивні ігри. Принесли до школи і свої улюблені іграшки, які з нетерпінням чекають своїх господарів під час перерв.
Перші кроки шкільного життя, перші враження, хвилювання і урочиста мить посвяти в Першокласники – від сьогодні справжні школярі. Як діти подорослішали! Якими стали самостійними за неповних три тижні навчання!
Вітальні слова директора школи Гайдай І.Б., перших учителів Курбатової Т.М., Линник З.О., Кириленко С.В. вселяяють впевненість першокласникам. Перші виступи на шкільній сцені – Царюк Д.,Анашкіної В., Коваленко Г. показали, що вони майже справжні артисти. Гостями свята були казкові герої –Буратіно, Зайка, Чарівниця-осінь, ролі яких виконували учні 7-А класу, які перевірили знання учнями загадок, скоромовок, віршів та готовність їх до навчання.
Завітали на свято і вихованці старшої групи ДНЗ №18 «Чебурашка» разом з вихователями Онуфрієнко Л.І., Царенко Т.В. Як раділи зустрічі з малечою наші школярі!

Посвята в першокласники

Адже, зовсім недавно вони попрощалися з дошкільним закладом і раптом така несподіванка. Вихованці з цікавістю спілкувалися з своїми товаришами по садочку і впевнено стверджували, що теж з нетерпінням очікують навчання в школі.
Батьки першокласників вручили пам’ятні «медалі» -«Першокласник». Чудове, незабутнє свято першокласникам подарувала разом з вихованцями педагог-організатор Яхненко Л.І.

Цапенко А.І.- заступник директора
з навчально-виховної роботи.


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.