1 жовтня 2012 | Фоміна Віра

Поспішаймо творити добро

Поспішаймо творити добро

Відколи існує людство на Землі, доброта вважається однією з найцінніших чеснот. Це високоморальна риса, синонімом якої є любов. Цим великим почуттям потрібно перейматися до братів наших менших, до Батьківщини, до оточуючих нас людей. Це дуже широке поняття, яке включає в себе й бажання допомогти, і вияв розуміння, і відмову кривдити когось. Це співчуття, щирість і щедрість людської душі.
З давніх-давен наші предки цінували добро, а засуджували зло. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, заступитися за скривдженого, захистити старість.

Поспішаймо творити добро

У Смілянській загальноосвітній школі №1 велика увага приділяється формуванню в учнів морально-етичних цінностей – добра, чуйності, відповідальності, співчуття. Так, нещодавно у школі пройшов благодійний ярмарок « Милосердя», який організували класні керівники разом з учнями 1-11 класів. Здавалось, ніби сам Гоголь завітав до нас у школу, а ярмарок став справжнім – Сорочинським. Вожаті-старшокласники, переодягнені в українські костюми, вправно продавали корисні та цікаві речі. Чого тут тільки не було ! І бублики, й цукерки, і фрукти, і овочі, і вироби ручної роботи. Кошти, виручені з ярмарку, будуть передані у вигляді допомоги людям похилого віку, які проживають у нашому мікрорайоні.
Пам’ятайте: добро обов’язково повертається до того, хто його віддає. Творімо добро! Адже чим більше буде добрих людей, тим затишнішим буде світ і комфортніше нам буде в ньому.

Прес-центр загальноосвітньої школи № 1

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.