19 березня 2013 | Випускник 1993

Літо– особливий період у житті дітей.

Літо– особливий період у житті дітей.
Літо– особливий період у житті дітей. Вони чекають від нього нових вражень, цікавих розваг, несподіваних зустрічей. Наша мета – здійснити дитячі мрії, створити умови для фізичного оздоровлення школярів, організувати відпочинок так, щоб вони зберегли і примножили своє здоров’я.
Що може бути краще за тепле сонечко, щебетання пташок та літніх канікул. Літо – час, коли школярі відпочивають від шкільних клопотів, зміцнюють своє здоров’я.
Літні канікули складають значну частину вільного часу дітей. Літо - час ігор, розваг, свободи у виборі занять, зняття напруги , яка накопичилась за рік, поповнення витрачених сил, відновлення здоров\'я. Це період вільного спілкування дітей.
Організація шкільних оздоровчих таборів одна з найцікавіших і найважливіших форм роботи з школярами в літній період. Табір виконує дуже важливу місію оздоровлення і виховання дітей.
Робота пришкільних таборів організована так, щоб кожна дитина знайшла собі справу до душі, відчувала себе затишно, збагатилася духовно, загартувалася фізично. Кожною путівкою дня передбачається проведення цікавого та змістовного дозвілля: конкурсів, вікторин, змагань, спортивних рухливих ігор на природі, свят, інсценізації казок.
Пріоритетними напрямками роботи табору є оздоровлення, відпочинок, загартування, виховання і розвиток дітей. Цьому сприяє: ефективне використання природних ресурсів; збалансоване харчування; чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм відпочинку дітей; дотримання режиму дня; належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи; різноманітні виховні заходи.

Основні завдання:
1. Забезпечення учнів змістовним дозвіллям;
2. Зміцнення здоров\'я, сприяння нормальному фізичному розвитку;
3. Організація повноцінного відпочинку для дітей;
4. Фізичне і психологічне оздоровлення;
5. Формування у дітей потреби в здоровому способі життя;
6. Розвиток потенціалу кожної дитини ;
7. Розвиток колективістських відносин;
8. Вироблення навичок здорового способу життя;
9. Створення умов для самореалізації учнів;
10. Організація дозвілля учнів;
11. Формування і закріплення трудових навичок.
Цьогорічна оздоровча кампанія продовжить систему роботи з організації відпочинку та дозвілля дітей, збереже охоплення учнівського контингенту на рівні, не нижчому, ніж у попередні роки.
Шановні батьки! Ваша мета вжити необхідних заходів щодо забезпечення наших дітей належним станом літнього оздоровлення і дозвілля. Адже, здоров′я дітей – це найцінніший скарб, даний природою. Ми повинні постійно піклуватися про фізичний і психологічний стан наших дітей.
Любі діти! Приходьте цього року в пришкільні табори Нашої Першої, де ви отримаєте незабутні враження, гарний настрій, відмінну фізичну форму. На вас чекають добрі і турботливі вихователі.
До зустрічі…


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.