6 лютого 2014 | Фоміна Віра

Причини нічних кошмарів

Походження 3неприємних снів фахівці в значній мірі пов'язують з настроєм людини, але існують й інші причини ...
Чи доводилося вам посеред ночі прокидатися від якогось переляку або, встаючи вранці з ліжка, вас не покидало відчуття чогось страшенно поганого? І ви починаєте перебирати в пам'яті, що вам снилося.  Подібні сни пробуджують відчуття сильного страху і прийдешнього лиха. В жахи сплячий стикається із загрозою власного життя або безпеку рідних і близьких. Тривожні сновидіння часто зустрічаються у дітей, але з часом, коли дитина стає старше, періодичність цих снів зменшується. Фільми жахів провокують у дітей тривожні сновидіння.

Фахівці стверджують, що існує очевидний зв'язок поганих снів з емоційним станом людини. Особливо, в період сильного розумового напруження і психологічного пресингу. Кошмар - це робота підсвідомості, свого роду, компенсація виниклої психологічної травми або напруги від втрати близької людини, напередодні важливих подій та інших випробувань. Словом, неприємні сновидіння - це наслідок негативного психологічного напруження, яке проживає сплячий останнім часом. Як характерний приклад можна навести людини, який переніс недавно операцію або отримав фізичну травму - ці стани знаходять відображення в неприємних снах: прожите їм трагедія чи біль повертається раз за разом, поки не "зарубцюються шрами" на психіці.

Якщо ви їсте перед сном - це теж привід для нічних кошмарів. Любителям пряної, жирної їжі та цукерок - вночі нудьгувати, точно не доведеться!

Фахівці, що вивчають проблему подібних сновидінь, описують людей, схильних цьому явищу, як знаходяться в полоні власних фантазій, що живуть у власному світі і часто мислячих негативно . Люди, що володіють багатою уявою, частіше за інших бачать уві сні кошмари.

 


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.