25 березня 2017 | Фоміна Віра

Тиждень дитячого читання

З першими весняним теплом, під час весняних канікул, у бібліотеках України стартує Тиждень дитячого читання. Початок цій чудовій традиції було покладено майже 70 років тому. У незалежній Україні Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги було засновано 22 лютого 1993 року. Цей захід було створено з метою заохочення  дітей до читання та книг, в час коли інтенсивний та швидкий розвиток інформаційних технологій, комп’ютеризації, Інтернету набувають все більшої популярності. Та ніщо не може замінити спілкування дитини зі справжньою книгою.

Користь читання величезна, читаючи, людина пізнає для себе щось нове, розширює свій кругозір, збагачує свій словниковий запас. Читання доставляє людям естетичне задоволення, це, мабуть  самий універсальний і простий спосіб розваги.

Що стосується носіїв інформації, то, безсумнівно, найкраще читати паперові видання — книги, газети, журнали. Людське око краще сприймає інформацію, надруковану на папері, ніж ту, яка світиться на моніторі, комп’ютера або ноутбука.

Швидкість читання паперового носія більш висока і очі не так швидко втомлюються. Незважаючи на такі вагомі фізіологічні причини, існує ще чимало чинників, які вказують на користь читання друкованих видань. Особливо варто сказати про книги.

В нашій  шкільній бібліотеці завжди можна знайти цікаву книгу на будь-який смак. Тує  на Вас чекають  пригоди, фантастика,  світ казок, великий вибір сучасної дитячої прози, дитячі журнали, книги сучасних зарубіжних авторів, великий вибір довідкової літератури.

Чекаємо на Вас!

План Тижня дитячого читання (27.03 - 31.03.2017)

27 березня – День нової книги.  

Виставка - огляд нових книг.

29 березня  - День казки.

Книжковий вернісаж «Казка двері відчиняє».

Книжковий дайвінг: «Я з книгою відкриваю Всесвіт».

30 березня – День сучасної дитячої прози. 

Бібліофреш: «Читай сучасне – твори майбутнє!

31 березня – Підведення підсумків Тижня дитячого читання.


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.