13 жовтня 2013 | Фоміна Віра

Освіта для сталого розвитку

Розпочато другий етап проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії», розрахований на 2013-2015 роки. Проект реалізується благодійною організацією «Вчителі за демократію і партнерство»(Україна), та «Глобальний план дій», (Швеція) за підтримки Агенції з питань розвитку співпраці SIDA (Міністерство закордонних справ Швеції).

Проект має на меті навчання учнів умінням та навичкам будувати власне життя та життя сім’ї, місцевої громади з урахуванням потреб сталого розвитку шляхом розробки та запровадження у практику діяльності загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів освіти України нового напряму - освіти для сталого розвитку.
Освіта для сталого розвитку спрямована на формування у громадян України сталого, екологічного стилю повсякденного життя у домашньому господарстві, школі та місцевій громаді, що передбачає:
- зменшення викидання сміття й марних витрат сировини;
- раціональне споживання енергії та води;
- збільшення частки екологічних продуктів у щоденних покупках тощо.
Питанням організації роботи за проектом у нашій школі було присвячене засідання творчої групи вчителів – учасників проекту (проект впроваджується через виховний процес). Спрямовує роботу за проектом Палієва С.І., заступник директора з навчально-виховної роботи. Цього року у проекті беруть участь 1-А, 5-А, 7-Б, 10 класи ( класні керівники Калініч О.М., Сорочинська С.К., Величко О.О., Демиденко Н.В.). Перші виховні заняття проведено в 5-А, 7-Б класах. А досвідом роботи за проектом вчителі школи ділитимуться у жовтні на обласній конференції.

Н.В. Демиденко,
вчитель біології, координатор проекту
Освіта для сталого розвитку

Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.

1 коментар

Trackback