11 січня 2014 | Фоміна Віра

Конференція Ліги старшокласників Черкащини

Ліга старшокласників Черкащини - офіційна назва органу учнівського самоврядування  Черкаської області. Це – самостійне, добровільне, демократичне об’єднання учнів області, мета якого:

-         забезпечувати і захищати права та інтереси учнів області на основі статуту, поширювати серед дітей інформацію про шляхи захисту своїх прав і свобод;

-         створювати умови для самореалізації дітей та учнівської молоді, залучення їх до участі у прийнятті рішень на рівні області, міста, району, школи, формувати почуття відповідальності, свідоме ставлення участі кожного у вирішенні важливих справ шкільного життя, оволодіння наукою управління;

-         сприяти всебічній реалізації дітьми та підлітками своїх інтересів, здібностей, прав і свобод на засадах загальнолюдських цінностей;

-         формувати навички самоврядування, соціальної активності та соціальної відповідальності у процесі практичної громадської діяльності.

 

9 січня  2014 року в приміщенні  Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбулась щорічна обласна підсумкова конференція Ліги старшокласників, учасником якої мені пощастило бути.

У роботі конференції взяли участь  Гаврилюк Г.М., директор Департаменту освіти і науки,  Чепурна Н.М., ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, кандидат педагогічних наук, доцент,   Кононенко С.В., спеціаліст відділу спеціальної та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, Кудін В.С., завідувач лабораторії виховної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, Ганчева Л.А., голова обласної батьківської Ради з м. Ватутіне, президент обласної Ліги старшокласників Кравець Олександр, представники районних  та міських осередків Ліги старшокласників. Я представляла наше рідне місто – Сміла.

Конференцію відкрила директор Департаменту освіти і науки Г.М.Гаврилюк, яка привітала присутніх з новорічно-різдвяними святами та наголосила на актуальності діяльності осередків учнівського самоврядування області.

Ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Н.М.Чепурна нагородила переможців Інтернет-проекту «Ми-патріоти Черкащини»

Про роль батьків у вихованні лідерів зазначила у своєму виступі  голова обласної батьківської Ради Ганчева Л.А. Президент Ліги старшокласників  Кравець Олександр поінформував присутніх про перебування лідерів області в  Українському дитячому центрі «Молода гвардія».  Член учнівської міжпарламентської асамблеї Скоробагатий Роман розповів про участь лідерів області у Всеукраїнській школі управлінської майстерності у місті Києві.

Ми заслухали  інформацію про проведення благодійної акції Ліги старшокласників  «З Миколаєм у серці», яка відбулась 20 грудня 2013 року,  під час проведення обласного Форуму позашкілля, присвяченого Року дитячої творчості. Я була учасником акції і хочу поділитись новиною, що лідери самоврядування того дня зібрали 5 тис. грн., які передали онкохворим дітям.

З лідерами області було проведено інтерактивну  вправу «Відкритий мікрофон», де кожен з учасників мав можливість висловити свою думку на актуальні питання, що турбують старшокласників.

На завершення конференції учасники підкреслили важливість і актуальність проведення таких заходів та прийняли план спільних дій на 2014 рік.

                                                                  Валерія Яхненко, голова учкому школи,

                                                                  член Ліги старшокласників Черкащини

Безымянный Безымянный1 Безымянный2


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.